Купуйте тільки кращу електричну техніку

відеореєстраторУ мене є чудовий автомобіль. Для того, щоб його доповнити, мені потрібні були певні автомобільні аксесуари. Зараз нелегко знайти дійсно якісні та недорогі товари, але мені вдалось.
Мій знайомий порекомендував мені чудовий Euro-technika.com.ua сайт. Тут є дуже широкий асортимент електричних товарів, у тому числі і для автомобіля.

Я користуюсь відеореєстратором марки Lauf Ultra Cam, який здійснює зйомку на досить високій якості, достатній для детального перегляду дорожньої ситуації. За допомогою USB-шнуру можливо перемістити записи з відеореєстратора на компьютер, що дає доступ до редагування та інших дій з ними.

Слід сказати, що за весь час моїх поїздок я жодного разу не стирав записів для звільнення місця, оскільки цей відеореєстратор підтримує карти пам’яті microSD до 32 ГБ.
Для того, щоб в автомобілі була гучна музика, я використовую колонки XS-GTF1326, які я також придбав на цьому сайті. Вони коштують хоч і недорого, але якість басів на них дуже висока. Максимальна потужність становить цілих 150 Вт.

Також мені стає у пригоді зарядний пристрій марки 12V 2A. До нього можна приєднати телефон або інший пристрій за допомогою шнуру miniUSB. Вхідна напруга на ньому становить 5V 2000mA. Цього буде достатньо, щоб здійснити швидке заряджання. В дорозі різне трапляється, а зв’язок треба підтримувати, тому цей товар є необхідним для автомобіліста.
Щоб підтримувати свій автомобіль у чистоті я використовую пилосос Sencor SVC 190R. Він має потужність 45 Вт та може працювати понад 15 хвилин без заряджання. Для зручності у комплекті до нього є різноманітні насадки. Стосовно шуму слід сказати, що він незначний, порівняно зі звичайним пилососом.

Отже, якщо ви придбали автомобіль, то рекомендую купити аксесуари для нього на офіційному сайті Euro-technika.com.ua компанії. Її офіційний офіс знаходиться у західній Україні, що дозволяє робити швидкий експорт товарів з країн Європи. Слід сказати, що всі товари тут відповідають світовим стандартам, тому вони пропрацюють вам довго та надійно.

Також на цьому сайті є дуже багато іншої різної електричної техніки (електропосуд, комп’ютерна, кліматична, аудіо-відео техніка і так далі), яка також є якісною та недорогою. Доставка здійснюється швидко та надійно, оскільки компанія має широкий попит протягом багатьох років своєї роботи. Гарантійний строк на всі електричні товари відповідає законодавству, тому у разі виявлення якоїсь невідповідності, ви можете звернутись для їх заміни. Особисто у мене ніяких проблем з товарами цієї компанії не виникало. Вся техніка, яку я тут придбав, працює добре уже декілька років.

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *