Євро-2016 і новини України

футболЧемпіонат Європи з футболу – це гарна подія, яка трохи піднімає настрій і дає можливість забути про різні проблемі і негаразди. Наприклад, про комунальні послуги, які дорожчають, або про айфон, який впав і розбився. По крайній мірі для мене футбол завжди велика подія, на яку варто звернути увагу.

Цікаво знати, чим завершиться гра між Німеччиною і Францією? Які українські новини сьогодні, які привертають до себе увагу любителів футболу. Коли я думаю про чемпіонат, відразу згадую футбольну збірну команду України. Що не кажіть, дуже вже вони прославилися. Далі просто нікуди!

Я, особисто, не дивлюся місцеві матчі, але чемпіонат дивлюся. В мене одне запитання – чого туди поїхала команда України і що вони там мали робити? Брати гроші у борг, як це любить робити наша влада, чи може хоча б трохи грати у футбол? Думаю, ці та інші питання цікавлять багатьох шанувальників цієї гри.

Особливо цікаво слухати коментарі деяких футболістів після того, як вони програли тій чи іншій команді. Вже не пам’ятаю дослівно, але коли програли шотландцям чи ірландцям, точно вже не пригадую, то хтось з тих «професійних» футболістів заявив, що вони програли, бо бачте їхній суперник грав погано, тому вони і програли. Логіка і пояснення дуже і дуже цікаві.

Коли програли ще одній команді, то заявили, що трава була якась не така і вони не могли по ній добре бігати. Може краще сказати, не могли досить швидко ходити? Власне, таке враження складається, коли дивитися на те, як грає збірна по футболу України. Цікаво, а в кого вони взагалі можуть виграти? Може в якихось чукчів, які м’яча навіть не бачили чи ще в когось подібного?

Їм усім потрібно бути експертами і коментаторами. Що, що, а говорити вміють усі. Всі про все знають, тільки самі нічого робити не вміють! Дивитись було дуже соромно на весь цей цирк. Напевно, весь світ потішався.

Не знаю, що далі буде робити зірковий склад української команди, але якщо вони будуть тільки торгувати кращими футболістами, то вони взагалі ніколи ні в кого не виграють. Так, футбол цікава гра, і українці завжди і всюди найкращі. Тільки забули сказати про це іншим країнам, які грають і виграють у найкращих вже сьогодні!

Думаю прийшов вже час перестати ходити по футбольному полю і почати трохи грати. Насправді, це не дуже складно. Якщо інші країни, які не кажуть про себе, що вони найкращі, можуть добре грати у футбол, то і українські футболісти теж можуть навчитися. Хочу лише побажати їм успіхів. Правда, не знаю, коли побажання стануть їм у пригоді, і чи буде від них якась користь.

Звичайно, футбол, як і новини про футбол цікавлять багатьох українців, але хотілося б, щоб і українські футболісти виграли хоча б у когось! Не тільки ж їм програвати. Чи можливо, це чийсь такий план? Може бути і таке. В Україні все можливо!

Якщо вас цікавить Євро-2016, вірніше хто стане чемпіоном, то читайте гарячі новини України і ви завжди будете в курсі останніх подій. Хоча я особисто думаю, що переможуть німці. Вони не люблять французів і не захочуть віддавати їм перемогу. Але це моя особиста думка. Ще трохи і все стане зрозуміло. Я маю на увазі, яка команда стане новим чемпіоном з футболу.

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *